Wynajem długookresowy

Brak zaangażowania własnych środków

dscn0329_maleNowe auto dostawcze to spory wydatek szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. To również często związanie się z instytucją finansową na dobrych parę lat. Nowe auto dostawcze możesz wynająć nie posiadając kapitału i podpisując umowę już nawet na 3 miesiące po korzystnych stawkach. Pozwala to na elastyczność budowania własnej floty oraz szybkie jej zwiększenie w momencie, gdy jest najbardziej potrzebna.

 

 


Uproszczone księgowanie

dscn0335Jedna faktura co miesiąc to mniejsze problemy księgowe niż odpisy amortyzacyjne, ewidencja środków trwałych oraz inne wciąż zmieniające przepisy podatkowe. Wynajęcie auta dostawczego wliczane jest w 100% w koszt prowadzenia działalności gospodarczej, przysługuje również pełne odliczenie podatku VAT, gdyż auta posiadają homologację ciężarową.

 

 


Najniższe stawki dobowe

20160421_165918Długoterminowa umowa najmu pozwala uzyskać najkorzystniejsze stawki dobowe za wynajem auta dostawczego. Oferujemy podpisanie umowy długoterminowej na okres od o,5 roku do 2 lat.

 

 


Brak zamrożenia kapitału

dscn0363Jak wiadomo auto w firmie to studnia bez dna. Dlaczego też coraz więcej firm decyduje się na finansowanie jedynie spadku wartości auta, a nie jego zakup, który wiąże się z zamrożeniem kapitału, który równie dobrze przeznaczyć można na inne cele inwestycyjne.